fbpx

Zebranie z rodzicami w czwartek 19.11.2020 r.

Szanowni Państwo,

W czwartek 19.11.2020 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami w formie online przez Classroom – Google Meet. Przewidywany czas spotkania – 60 minut.

Rodzice zostaną zaproszeni przez wychowawców przez konto ucznia – szkolnego gmaila na gogle meet.

Po spotkaniu z wychowawcami od godz. 18.00 do 19.00 wszyscy nauczyciele będą do dyspozycji rodziców w formie konsultacji. Rodzice przed zebraniem (do godz.17.00) wysyłają przez dziennik Librus informację do nauczyciela, z którym chcieliby porozmawiać. Nauczyciel w godzinach trwania konsultacji łączy się z rodzicem przez konto ucznia.

W razie zaistnienia problemów technicznych na platformie Classroom-Google Meet, nauczyciele pozostają do dyspozycji rodziców, do godziny 19.00, udzielając informacji przez wiadomości w dzienniku Librus.

Z poważaniem

Andrzej Ptasznik

Dyrektor Szkoły