Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Samorząd Uczniowski ZSG nr 2 na YouthKrakHack - Zespół Szkół Gastronomicznych

Samorząd Uczniowski ZSG nr 2 na YouthKrakHack

Dnia 24.04.2023 r. odbył się Hackathon Samorządowy YouthKrakHack. Naszą szkołę reprezentowały Karina, Natalia i Wiktoria z klas pierwszych. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Samorząd Uczniowski”. Uczennice miały okazję wspólnie z przedstawicielami innych szkół wypracować projekty, mające na celu poprawę aktywności, zaangażowania oraz kreatywności uczniów w szkołach. Uczestnicy wzięli również udział w ciekawych szkoleniach prowadzonych przez mentorów-specjalistów w dziedzinie. Wydarzenie odbyło się w pięknym Pałacu Potockich na Rynku Głównym w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego dnia: