fbpx

Trzeci i czwarty kurs karmelarstwa rozpoczęty! w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków.

Trzeci i czwarty kurs karmelarstwa rozpoczęty!

Kolejni uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zmierzyć się z gorącym izomaltem. Te zajęcia, to nie tylko gwarantowany rozwój zawodowy uczestników, ale również możliwość odkrycia niejednokrotnie ukrytych talentów!

dav
dav

Izomalt to produkt wielokrotnego użytku! Można psuć i formować od nowa ozdoby. Te zajęcia przełamują bariery! Bardzo łatwo uczestnicy dochodzą do wniosku, że nie należy bardzo przeżywać, kiedy coś nam nie wyjdzie czy rozbije się. Można, bowiem okruchy pozbierać i tworzyć nowe, piękne rzeczy! Ostatnie zajęcia – to nauka formowania kwiatów, liści, spiralek, fantazyjnych podstaw i łączenia wszystkiego w efektowne kompozycje! Zobaczcie sami! Nawet lizak przybrał fantazyjną formę!