fbpx

Szkolny konkurs “Donice z recyklingu – czyli nadaj donicy drugie życie i podziel się kwiatkiem”.

Środowisko naturalne jest źródłem wszystkich zasobów niezbędnych do życia: wody, pożywienia, powietrza. Poprawia także jakość naszego codziennego życia. Na przestrzeni ostatnich wieków stopniowo tracimy więź z naturą, wzmacniając poczucie naszej pozornej niezależności od środowiska, dlatego warto przypomnieć sobie jak wiele przyroda dla nas znaczy. Dzień Ziemi to dobra okazja do pokazywania indywidualnych postaw i pomysłów młodzieży na wspieranie natury. Aby uświetnić obchody tegorocznego święta uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt. “Donice z recyklingu – czyli nadaj donicy drugie życie i podziel się kwiatkiem”.
Nasi koledzy wykazali się nie lada kreatywnością i wykonali oryginalnie zdobione kompozycje kwiatowe w donicach, które opatrzyli hasłem reklamowym promującym drugie życie donicy:
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Maria Jurkiewicz klasa 1B
II miejsce – Patrycja Baster klasa 3D
III miejsce – Kacper Żak klasa 1ak
Wyróżnienie:
Emilia Gawrońska klasa 3A i Agata Domagała klasa 4Ap
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.