fbpx

Szkolny Gabinet Stomatologiczny

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować , że w obecnej sytuacji epidemiologicznej i wynikającymi z niej trudnościami technicznymi z utrzymaniem reżimu sanitarnego w naszych szkolnych gabinetach stomatologicznych zapraszamy do korzystania z naszych usług do przychodni przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie.

Wszystkie usługi świadczone będą w ramach kontraktu z NFZ .  plakat nfz

Naszym podstawowym zadaniem jest profilaktyka i edukacja. W ramach profilaktyki wykonujemy nieinwazyjne zabiegi lakierowania, lakowania oraz usuwania kamienia nazębnego i osadów. Staramy się też przekazać dzieciom praktyczną wiedzę, jak samodzielnie dbać o higienę jamy ustnej.

W gabinecie istnieje również możliwość wykonywania zabiegów podstawowej opieki stomatologicznej takich jak wypełnianie ubytków czy usuwanie zębów. Wszystkie zabiegi są świadczone nieodpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zależy nam, żeby za Państwa zgodą, dzieci miały łatwy i stały dostęp do opieki stomatologicznej. Taka zgoda jest niezbędna abyśmy mogli rozpocząć działania, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o wypełnienie potrzebnych dokumentów, które otrzymają Państwo w najbliższym czasie. Wierzymy, że dzięki Państwa współpracy uda nam się zadbać o zdrowie Państwa dzieci.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo zdjęcia gabinetu. Link do strony znajduje się poniżej.

https://www.facebook.com/Szkolny-Gabinet-Stomatologiczny-954138448307885/?modal=admin_todo_tour

 

Gabinet jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-14:00.

Rejestracji można dokonywać pod numerem telefonu: 12 429 64 14

                                                                                             Z poważaniem

                                                                       Kinga Myszkowska-Figiel

                                                                    (Asystentka Stomatologiczna)