Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
„SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA” - Zespół Szkół Gastronomicznych

„SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA”

Nowy rok szkolny to również nowa edycja projektu “Szkoła z pasją pomagania”. To V edycja programu, w ramach którego Społeczność Szkolna ZSG nr 2 włącza się w działania na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci – podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci.

W dniu 16 października 2022 r. młodzież klas pierwszych uczestniczyła w lekcji profilaktyczno-edukacyjnej, podczas której prelegent pokazał hospicjum jako miejsce ŻYCIA  podopiecznych oraz wyjaśnił rolę wolontariatu hospicyjnego. Zwrócił szczególną uwagę na kompetencje społeczne uczniów i podkreślał piękno wrażliwości.

W tym roku szkolnym zrealizowaliśmy list do św. Mikołaja napisany przez podopiecznego Hospicjum. Niech dzień 6 grudnia będzie dla naszego podopiecznego czasem spełnienia marzeń.

Cała Społeczność Szkolna przygotowała także świąteczną paczkę zawierającą produkty spożywcze dla rodzin podopiecznych Hospicjum, która zostanie dostarczona w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie akcji.

Dziękujemy także firmie Auto Krak – Autoryzowany Dealer Mitsubishi za pomoc w transporcie paczek świątecznych.