fbpx

NASZA SZKOŁA ODNIOSŁA KOLEJNY SUKCES.

NASZA SZKOŁA ODNIOSŁA KOLEJNY SUKCES.

Gratulacje i podziękowania dla nauczycieli Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2, którzy z zaangażowaniem i empatią towarzyszą młodym ludziom w zdobywaniu wiedzy, czego efektem są bardzo dobre wyniki egzaminów zawodowych i maturalnych.

Uzyskaliśmy 128 pozycję w Rankingu Techników 2021, w którym wzięło udział 1743 technika z całej Polski zdobywając tytuł SREBRNEJ  SZKOŁY 2021. W Rankingu Wojewódzkim daje nam to 25 pozycję.

https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-glowny-technikow

https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-malopolski

Technikum Gastronomiczne nr 11 w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2 im. prof. Odona Bujwida w Krakowie jest na 7 miejscu wśród najlepszych Techników w Krakowie. Jesteśmy najlepszą szkołą gastronomiczną w Krakowie.

Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Nasza Szkoła jest dumna z Rankingu. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy w szkole.

W Naszej Szkole pracują oddani swojej misji nauczyciele, którzy skutecznie motywują i wspierają swoich uczniów. SREBRNA TARCZA POTWIERDZA WYSOKĄ JAKOŚĆ PRACY SZKOŁY.

Jesteśmy tym bardziej dumni z Rankingu 2021, że udało nam się utrzymać wysoką pozycję mimo trudnego czasu pandemii i nauczania zdalnego.