fbpx

DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW

Zapraszamy Rodziców na dzień otwarty, w czwartek  19 maja 2022 r. w godzinach od 17.00 do 18.30.

Harmonogram dyżurów nauczycieli został wysłany do Państwa przez dziennik Librus.

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI:

Nr sali lekcyjnej Przedmioty Nauczyciele Wychowawca klasy
PARTER
 

1

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. M. Smęda

 

Prof. I. Kwapiszewska

 

 

1a

 

 

2

 

Język niemiecki

 

 

Prof. A. Szczepańska

 

Prof. B. Brych

 

 

2d

 

3

 

Wychowanie fizyczne

 

Prof. M. Sudoł

 

Prof. B. Fiema

 

 

3bg

 

3bmg

 

4

 

 

Przedmioty zawodowe

 

 

Prof. B. Dziekan-Krawczyk

 

Prof. L. Koperny

 

 

1b

 

3ag

 

5

 

 

Język angielski

 

Prof. A. Młynarska

 

1c

 I PIĘTRO
 

11

 

 

Matematyka

 

 

Prof. A. Miernik

 

 

3dg

 

12

 

Język angielski

 

 

 

Prof. K. Janik

Prof. M. Żak

Prof. A. Lang

 

 

3dcg

 

13

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. M. Ziobro

 

Prof. B. Hołysz

 

 

2ak

 

14

 

 

Język polski

 

Przedmioty zawodowe

 

 

Prof. M. Ponichtera

 

Prof. J. Mazurków

 

3Dp

 

 

14a

 

 

Przedmioty zawodowe

 

 

Prof. M. Kuchlewska

 

Prof. W. Kudyba

 

 

1Tża

 

 

15

 

Biologia

 

 

Fizyka

 

Chemia

 

 

Prof. A. Michalec

Prof. D. Guzik

 

Prof. M. Knapik

 

Prof. K. Bąk

 

 

1ak

 

 

 

15a

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. A. Rokicka

 

 

3Cp

 

16

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. J.Tabor

Prof. R. Stępień

Prof. K. Korczek

 

 

1ck

 

17

 

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. M. Broś

 

Prof. A. Pilch

 

 

3Bmp

II PIĘTRO
 

21

 

 

Język angielski

 

Język hiszpański

 

Prof. D. Goleń

 

Prof. A. Sałakowska

 

 

3Ap

 

3Ep

 

22

 

 

Język polski

 

Prof. E. Brożek

Prof. A. Januszek

Prof. B. Kosek

 

2a

2b 

 

22a

 

 

Zebranie Rady Rodziców

 

Zebranie Rady Rodziców

 

godz. 18.00

 

23

 

 

Przedmioty zawodowe

 

Prof. E. Celińska

 

3cg

 

24

 

 

Matematyka

 

Prof. A. Korpak

 

2c

 

25

 

Historia
Wiedza
o społeczeństwie

 

 

Prof. K. Dudek

 

Prof. M. Banduła

 

 

3Bp

 

26

 

 

Matematyka

 

Prof. J. Pizło

 

1Br2

 

27

 

 

Geografia

 

 

Prof. M. Wierdak-Róż

 

 

1d

 

28

 

Przedmioty ekonomiczne

 

Przedmioty zawodowe

 

 

Prof. A. Lenartowicz

 

 

Prof. A. Bartecka-Anioł

 

 

 

 

2ck

 

Pokój nauczycielski

 

Wychowanie fizyczne

 

 

 

Plastyka

 

Religia

 

 

Informatyka

 

 

Prof. M. Marzec

Prof. K. Chryczyk

Prof. D. Pabiś

 

Prof. J. Nalepa

 

Prof. D. Strzelczyk

Prof. P. Chrabąszcz

 

Prof. B. Figiel

Prof. K. Obara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokusa (warsztat szkolny)

 

 

Zajęcia praktyczne

 

Prof. A. Augustyn

 

Prof. M. Musiałowska

 

Prof. A. Kuć

 

Prof. L. Marszałek

Prof. B. Kumorek

Prof. M. Górska

Prof. M. Kłos

Prof. I. Jankiewicz

Prof. K. Ryba

Prof. M. Kalinowski

Prof. M. Chmiel

prof. Ł. Strózik

 

 

3Akp

 

3Dcp

 

3akg