Restauracja Pokusa – aktualności

W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszych Gości nową propozycję!

Kartę stałą, zmienianą, co dwa miesiące, w której Każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym nowe propozycje potraw w „Specjalnościach dnia”, zmienianych, codziennie! Nasze potrawy to szeroka propozycja wielu wspaniałych przysmaków kuchni staropolskiej i współczesnych Polaków, regionalnych i sezonowych oraz kuchni europejskich.

Uczniom naszej szkoły proponujemy gorącą i smaczną zupę za symboliczną złotówkę!

W tym sezonie zapraszamy do naszej Restauracji w odmienionej szacie.

Przygotowaliśmy dla naszych Gości nowe propozycje potraw w Karcie Stałej Menu oraz smaczne i atrakcyjne „Specjalności”, zmieniane co tydzień. Zapraszamy na „kulinarną wędrówkę” w czterech kategoriach:

  • Przysmaki sezonowe
  • Specjały kuchni regionalnych
  • Potrawy wybranych kuchni europejskich
  • Smakołyki współczesnych Polaków