fbpx

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO

Z racji tego, że nasza szkoła przynależy do MAŁOPOLSKIEJ SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE  Zespół Nauczycieli Języków Obcych przy ZSG nr 2 w Krakowie zorganizował w szkole Konkurs Plastyczno-Językowy pt.: „Plakat promujący zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia w języku obcym”.

Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu w formacie A4/A3 dowolną techniką lub przygotowanie i wysłanie drogą mailową plakatu albo prezentacji wykonanej w dowolnym programie komputerowym zgodnie z zaproponowaną tematyką.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie. Wszystkie prace bardzo nam się podobały!

Lista laureatów:

I miejsce – Martyna Winter, Izabela Gumienna, klasa 2D

II miejsce – Magdalena Wencel, klasa 3Ap

II miejsce – Monika Bator, klasa 1Cb

III miejsce – Beata Rosa, klasa 3Cg

 

Poniżej zamieszczamy link, pod którym możecie obejrzeć wszystkie konkursowe prace.

Dziękujemy za współpracę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych:https://padlet.com/aniaszczep1/zlwkuvpey5r8j90q