fbpx

Ranking Techników Kraków 2020, 5 miejsce w Krakowie

W rankingu techników w Krakowie, który zorganizowany został przez portal WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 24 techników. Pod uwagę brane były między innymi wyniki z egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Uwzględnione zostały również wyniki z olimpiad przedmiotowych krajowych oraz międzynarodowych. Jednym z ważniejszych czynników były wskaźniki Edukacyjnej Wartości Dodanej w skrócie EWD. W technikach, dodatkowym kryterium branym pod uwagę były również wyniki z egzaminów zawodowych. W tych wszystkich  kategoriach osiągnęliśmy wysokie wyniki, co pozwoliło nam utrzymać mocną pozycję w rankingu.

Technikum Gastronomiczne nr 11 w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2 jest na 5 miejscu wśród najlepszych Techników w Krakowie.

Dziękuję bardzo nauczycielom i uczniom za efektywną pracę, dzięki której  Nasza Szkoła kolejny raz odniosła  sukces.

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

Link do artykułu  https://waszaedukacja.pl/ranking/krakow/technika