fbpx

Projekt edukacyjny „Szkoła odpowiedzialna cyfrowo”.

Nasza szkoła, począwszy od września 2020 roku bierze udział w projekcie edukacyjnym „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”. Należymy do ogólnopolskiej sieci szkół podnoszących jakość edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów. Celem projektu jest podniesienie świadomości Społeczności Szkolnej na temat bezpieczeństwa w sieci, ale nie tylko. Mamy możliwość udziału w dedykowanych webinariach i konferencjach tematycznych realizowanych dla sieci Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo, bezpłatny udział w profesjonalnych badaniach naukowych, bezpłatny dostęp do realizowanych diagnoz szkolnych oraz szeregu materiałów edukacyjnych z zakresu e-uzależnień, higieny cyfrowej i ważności relacji osobistych oraz dostęp do ogólnopolskiej społeczności Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo umożliwiający wzajemną wymianę doświadczeń. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportami i badaniami na stronie Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG https://dbamomojzasieg.pl/soc/