fbpx

Komunikat dyrektora ZSG nr 2 w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z przypadkami zachorowań na koronawirusa

W związku z pojawiającymi się przypadkami zachorowań na koronawirusa oraz grypę zaleca się szczególne przestrzeganie zasad higieny w tym częste mycie rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania na terenie szkoły.  Szczegółowe instrukcje dotyczące mycia rąk oraz inne dotyczące higieny osobistej zostały wywieszone w gablocie głównej oraz pomieszczeniach sanitarnych. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące koronawirusa znajdują się na stronach Ministerstwa Zdrowia, GIS oraz www.gov.pl/web/koronawirus

 

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2  ważne jest zwrócenie uwagi wszystkich uczniów, wychowanków, pracowników szkoły na przestrzeganie podstawowych zasad higieny, w tym częste mycie rąk wodą z mydłem.

Szczegółowe informacje pod linkami:

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

https://www.gov.pl/web/edukacja/informacja-gis-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch