Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Kulinarnym "Smak Gościnności" 2019 - Zespół Szkół Gastronomicznych

Wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Kulinarnym „Smak Gościnności” 2019

Wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Kulinarnym „Smak Gościnności” 2019

Drużyna Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2: Izabella Święszek i Jan Siwek startowali w V Międzynarodowym Konkursie Kulinarnym „Smak Gościnności”. Obowiązkowym składnikiem w tegorocznej edycji była tradycyjna śliwka suska sechlońska.

Sporządzali zakąskę:

„Śledzia marynowanego w śliwowicy i pigwie, z piernikiem na powidle z suskiej sechlońskiej, dekorowanego żelem z koziego mleka z szafranem i kwiatem nasturcji”

Oraz danie główne:

„Kaczkę z powidłem z suskiej sechlońskiej, popcornem z kaszy gryczanej, gołąbkiem z rydzami i suską sechlońską, sosem z bryndzy, knedlem z suską sechlońską w słodkiej panierce”.

Pomysł, wiedz, praca i aranżacja naszych uczniów przygotowanych przez mgr Annę Kuć została doceniona przez Jury. Nasza drużyna zdobyła wyróżnienie!

Gratulujemy!