fbpx

OBCHODY 155. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO W KRAKOWIE

Podziękowania za udział w uroczystościach obchodów 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Krakowie.

Szanowni Państwo,
W imieniu Ośrodka Edukacji Obywatelskiej – filii Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie, chciałbym Państwu serdecznie podziękować za udział reprezentantów Państwa Szkoły, w uroczystościach obchodów 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Krakowie.
Informacje i fotografie z krakowskich obchodów znajdują się tuta

Miejskie obchody rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Krakowie odbyły się w poniedziałek 22 stycznia 2018 r. na Cmentarzu Rakowickim. Szczególnie licznie przybyła młodzież, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z Krakowa. Uczniowie wraz z nauczycielami uczcili pamięć Powstańców Styczniowych, czym upamiętnili zryw niepodległościowy sprzed 155 lat.

Z poważaniem
Artur Jachna
Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie, filia Ośrodek Edukacji Obywatelskiej

Więcej informacji pod adresem http://patriotycznykrakow.pl/index.php/2018/01/24/obchody-155-rocznicy-wybuchu-powstania-styczniowego-w-krakowie/#more-6931