fbpx

ZSG nr 2 w formie… siatkarskiej

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się kampanię miejską „KRAKÓW W FORMIE” i tegoroczną odsłonę kampanii finiszowaliśmy siatkarskimi emocjami.

Kraków coraz częściej staje się areną siatkarskich rozgrywek, m.in. za sprawą mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w 2021 r., dorocznej imprezy Memoriał Wagnera, czy ostatnich zmagań ukraińskiego klubu Barkom Każany Lwów.  Na fali barwnych siatkarskich emocji, zorganizowano w dniu 4 listopada 2022 r. turniej piłki siatkowej MIXT-ów 6-osobowych dla szkół ponadpodstawowych.

Drużynę ZSG nr 2, pod opieką p. prof. Bogusława Fiemy, stanowiły dziewczyny: Zuzanna Sroka z kl. 4dg, Anna Front z kl. 4cg, Julia Kukieła z kl. 2tża, Małgorzata Głuch z kl. 2ak oraz czterech chłopaków: Michał Karcz z kl. 4cg, Oskar Myszona z kl. 1a, Kuba Pitra z kl. 2c oraz Wit Nadzieja z kl. 2a.

Mecze zostały rozegrane w Hali Com Com Zone, przy ul. Ptaszyckiego 6.

Dziękujemy reprezentacji za walkę na boisku oraz zdrową sportową rywalizację.