fbpx

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 oraz pożegnanie Absolwentów Szkoły Branżowej I Stopnia.

W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizowania planów i marzeń.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom za całoroczną pracę. Za zaangażowanie, wsparcie w trudnych chwilach podczas nauki zdalnej, radość z naszych sukcesów i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

Gratulujemy Absolwentom klasy 3ak i 3ck ukończenia Szkoły. Wierzymy, że czas spędzony w ZSG nr 2 był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. Przyjmijcie życzenia powodzenia w dorosłym życiu, ciekawej pracy, spełnienia marzeń i wyznaczonych celów.

Nadszedł czas upragnionych wakacji.

Życzymy całej Społeczności Szkolnej bezpiecznych, radosnych, pełnych słońca
i uśmiechu wakacji. Wróćmy wszyscy zdrowi i wypoczęci, z nowymi pomysłami, inspiracjami oraz gotowością do spełniania marzeń i planów w nowym roku szkolnym 2021/22.

Samorząd Uczniowski