fbpx

Zajęcia z karmelarstwa

Ostatnia grupa uczniów naszej szkoły rozpoczęła zajęcia z karmelarstwa!

Jak ostatnie zajęcia pokazały, zapisują się na ten kurs również Ci, którzy nie do końca wierzą w swoje możliwości. Mimo to uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2  w Krakowie stawili się na starcie! W ramach projektu – Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w dotacji bezzwrotnej odkrywają swoje ukryte często talenty.

Długie godziny spędzone w wysokiej temperaturze przynoszą na koniec zajęć uśmiech na twarzy, satysfakcję i wiarę w swoje możliwości! Te zajęcia nie nudzą, czas biegnie szybko.

Nasi uczniowie nie idą na skróty, wciąż szukają i zaskakują pomysłami! Nie znajdę dwóch jednakowych prac. Każda jest inna i budzi zachwyt. Ostatnie kompozycje są niepowtarzalne i piękne!

Warto zobaczyć różne odsłony bukietów: stylowe, klasyczne, na wodzie i całkiem nowoczesne biało-czarne. Na koniec polecam wiosenną kompozycję z dmuchanymi baziami, kurczątkiem i różowymi jajkami na zielonej trawie…

Grażyna Kumorek-Mastalerz