fbpx

X Małopolski Konkurs Fotograficzny „Leśne inspiracje”

X Małopolski Konkurs Fotograficzny „Leśne inspiracje”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie zorganizowała konkurs fotograficzny „Leśne inspiracje”. Jego temat brzmiał: „Las strażnik niepodległej”. Prace oceniano w pięciu kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, dorośli. Na konkurs nadesłano 79 prac fotograficznych.

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Działek  z klasy IV ac zdobyła  II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, otrzymała dyplom oraz nagrodę pieniężną.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu oraz wernisaż wystawy pokonkursowej pt. „Las strażnik Niepodległej” odbył się w dniu  21 marca 2019 r., o godzinie 11:00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, przy ul. Rajskiej 1.

Wystawę nagrodzonych fotografii można oglądać od dnia 21 marca do 31 maja br. w siedzibie Biblioteki przy ulicy Rajskiej.

Gratulujemy!!!