fbpx

Wysoka pozycja naszego Technikum Gastronomicznego nr 11 w Rankingu Techników Kraków 2022.

 

Wysoka pozycja naszego Technikum Gastronomicznego nr 11 w Rankingu Techników Kraków 2022.

Miło nam poinformować, że w opublikowanym rankingu edukacyjnym „Technika 2022” przygotowanym przez portal WaszaEdukacja.pl, Technikum Gastronomiczne nr 11 zdobyło 5 miejsce w Krakowie. Cieszymy się, że nasze technikum po raz kolejny znalazło się w czołówce. Jako SZKOŁA GASTRONOMICZNA JESTEŚMY NAJLEPSI W KRAKOWIE. W rankingu wzięło udział 26 techników, które spełniły wymogi regulaminu.

Ranking techników Kraków 2022  został stworzony w oparciu o wyniki egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Dodatkowym kryterium branym pod uwagę były wyniki egzaminu zawodowego z poszczególnych kwalifikacji. Ponadto uwzględniono również osiągniecia z ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz wskaźniki Edukacyjnej Wartości Dodanej (EWD) z lat 2019-2021.

Dziękujemy i gratulujemy Uczniom, Absolwentom i profesjonalnej Kadrze Pedagogicznej.

Ranking dostępny jest pod adresem:

https://waszaedukacja.pl/ranking/krakow/technika