fbpx

WRAŻLIWOŚĆ I PASJA POMAGANIA.

WRAŻLIWOŚĆ I PASJA POMAGANIA.

Ogromna WRAŻLIWOŚĆ i pasja POMAGANIA – tak najkrócej można określić Społeczność ZSG nr 2, która po raz kolejny zaangażowała się w realizację  projektu Hospicjum „Alma Spei” –  „Szkoła z Pasją Pomagania”.

Zebraliśmy fundusze, za które zrealizowaliśmy marzenie podopiecznego Hospicjum w ramach akcji „List do Mikołaja”.

Prezent trafił do nieuleczalnie chorego chłopca – ośmioletniego Mikołaja. Koordynatorki szkolnego wolontariatu – prof. Magdalena Sudoł i prof. Marta Ziobro, w imieniu całej Społeczności Szkolnej, przekazały także prezent świąteczny, w postaci żywności i chemii gospodarczej, dla rodzin podopiecznych Hospicjum.

Wszystkim z całego serca DZIĘKUJEMY – za wsparcie akcji, pomoc i dobre serce.

Pomagajmy sobie nawzajem, bo dobro wraca 😊