fbpx

Warsztaty sporządzania pierniczków dla uczniów 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 4

15 grudnia 2022 r. Prezes Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników Pan Marcin Polus i Kierownik Warsztatu Szkolnego Grażyna Kumorek-Mastalerz przeprowadzili warsztaty sporządzania pierniczków dla uczniów 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Krakowie. Uczennice: Wiktoria Ożóg i Ewelina Brzozowska pomagały młodszym dzieciom formować i lukrować pierniki. Zapał i energia z jakim mali cukiernicy zabrali się do pracy była godna pozazdroszczenia. Chętnie słuchali, pytali i działali. Produkcja pierników przebiegła w szybkim tempie. Towarzyszyła jej dobra zabawa połączona z nauką i integracją. Wspólne zajęcia pokazały nam, jak wiele można w krótkim czasie wykonać i jaką radość przynosi dobrze wykonana praca! Za wspólnie spędzony czas bardzo dziękujemy!