fbpx

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Święto Edukacji jest wspaniałą okazją do życzeń, gratulacji i wspólnie spędzonych chwil w gronie Społeczności Szkolnej. Tak też przeżyliśmy dzień 14 października w naszej szkole.

W części oficjalnej uroczystości Pan Dyrektor Andrzej Ptasznik skierował serdeczne życzenia do wszystkich pracowników ZSG nr 2, dziękując im za trud, cierpliwość, poświęcenie oraz podejmowane działania, które podnoszą jakość edukacji. Najszczersze życzenia naszym wspaniałym nauczycielom, którzy są dla nas niewyczarpanym źródłem nie tylko wiedzy, ale też wsparcia, przekazał Samorząd Uczniowski. Życzenia uznania i wdzięczności popłynęły także od przedstawicieli Rady Rodziców.

Nauczyciele i wychowawcy, którzy swoją pracą wyróżnili się w ostatnim roku zostali uhonorowani nagrodą Dyrektora Szkoły.

Uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami przygotowali część artystyczną, w której zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie oraz w mistrzowski sposób i z przymrużeniem oka ukazali codzienność każdego nauczyciela 🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości szkolnych.