fbpx

Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego boiska w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie odbyło się ze słodkim przysmakiem przygotowanym w restauracji „Pokusa”.

Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego boiska w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie odbyło się ze słodkim przysmakiem przygotowanym w restauracji „Pokusa”.

W naszej szkolnej restauracji „Pokusa” uczniowie klasy 2Ap i 2cg pod opieką prof. Barbary Kumorek i Kierownika Warsztatu Szkolnego Grażyny Kumorek-Mastalerz sporządzili tort okolicznościowy dla 100 osób z wykończeniem i dekoracją w czterech kolorach odnowionego boiska. W środku delikatny biszkopt i malinowe nadzienie… Sam Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski po części oficjalnej i spacerze wyjątkową „ścieżką miejską” ukroił pierwszą porcję tortu. Uczniowie klasy 1a i 2Cp z Kierownikiem Warsztatu Szkolnego Grażyną Kumorek-Mastalerz serwowali go zaproszonym Gościom, uczniom, rodzicom i nauczycielom. Profesjonalna obsługa, dopasowane kolory, namalowane dwa boiska na wierzchu tortu, delikatny słodko-kwaśny smak i puszysta struktura zostały wysoko ocenione przez Wszystkich Gości. Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie bardzo dziękuję!

Grażyna Kumorek-Mastalerz

Kierownik Warsztatu Szkolnego