fbpx

Trwa nabór na pierwsze kursy Gastronomia po angielsku w ramach CKZ w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2

 

Trwa nabór na kolejne kursy „Gastronomia po angielsku” w ramach CKZ w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2, który uczestniczy w projekcie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach dotacji bezzwrotnej. W ramach tego projektu organizowane są różne kursy. Wśród nich „Gastronomia po angielsku”. Kurs ten trwa 60 godzin i będzie się odbywał w profesjonalnie wyposażonych pracowniach językowych. Rekrutacja odbywać się będzie w dniach od 05.09.2018 do 11.09.2018 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2  w Krakowie.

Harmonogram zajęć – pobierz załącznik –  gastronomia po angielsku