fbpx

#SzkołaDoHymnu.

#SzkołaDoHymnu.

Dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 społeczność Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki #SzkołaDoHymnu. W murach Naszej Szkoły rozbrzmiały dźwięki Hymnu Narodowego.

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

W tym samym dniu w Naszej Szkole odbył się Konkurs Pieśni  Patriotycznych. Celem  Konkursu było przede wszystkim radosne świętowanie 103 rocznicy  odzyskania niepodległości oraz wyrażenie miłości do Ojczyzny.

Uczestnicy konkursu  zaśpiewali  po dwie pieśni  wybrane z regulaminowego zestawu . Jury złożone z nauczycieli oraz uczniów oceniało walory głosowe, interpretację, postawę  uczestników oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą patriotyczną postawę.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce          –           klasa 2 D

II miejsce        –           klasa 1 D

III miejsce       –           ex aequo klasa 2 A i 2 B

Gratulacje!