fbpx

„Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”

„Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”

Miło nam poinformować, że w IV edycji konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” zgłoszone przedsięwzięcie „Stół pięknie nakryty” otrzymało status „Dobrej praktyki”.

„Dobra praktyka” w szkolnictwie zawodowym, w myśl regulaminu konkursu jest rozumiana jako sprawdzona, godna naśladowania inicjatywa, często przełamująca dotychczasowe schematy postrzegania pewnych kwestii, wykazująca duży stopień skuteczności, a także pewne nowatorstwo i prostotę.

Udział w konkursie jest dla Naszej Szkoły doskonałą okazją do tego, aby pochwalić się nowatorskimi pomysłami nauczycieli, osiągnięciami uczniów oraz współpracą z pracodawcami i innymi partnerami szkoły. Organizacja Małopolskiego Konkursu „Stół pięknie nakryty”  poprzez współpracę z otoczeniem i zaangażowanie partnerów jest inicjatywą podnoszącą jakość edukacji zawodowej oraz formą promocji jakości pracy Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, a współorganizatorem Partnerstwo na rzecz wsparcia osób młodych.