fbpx

Specjalista 100% – nagroda dla Weroniki Górnisiewicz

W ramach Krakowskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów miasto przyznaje nagrody uczniom, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce oraz na egzaminach, a także triumfują w prestiżowych konkursach i olimpiadach.
W dniu 24 listopada 2022 r. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbyło się spotkanie laureatów. Po raz drugi w historii przyznano tytuł „Specjalista 100%” – to wyróżnienie dla uczniów szkół branżowych I stopnia, którzy zdając po raz pierwszy
egzamin zawodowy, uzyskali 100 procent zarówno w części praktycznej, jak i pisemnej. Otrzymało ją w tym roku tylko dwie osoby, w tym pierwsza w historii nagrody absolwentka – WERONIKA GÓRNISIEWICZ.
Aby uzyskać najwyższe możliwe rezultaty na egzaminach zewnętrznych, czyli napisać je niemal bezbłędnie, potrzeba ogromnej wiedzy i nie lada wysiłku.
Wielkie gratulacje dla Weroniki.