fbpx

Rekrutacja na kursy w ramach Centrum Kompetencji Zawodowych.

Rekrutacja na kursy w ramach Centrum Kompetencji Zawodowych.

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie realizuje projekt unijny Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków – 2 edycja.

Rekrutacja na następujące kursy:

-dwa kursy gastronomiczne (49 godzin, 7 spotkań po 7 godzin lekcyjnych, zajęcia w soboty w godz. 8.00-13.15), nauczyciele prowadzący kursy: Pani Joanna Mazurków oraz Pani Renata Stępień. Planowane rozpoczęcie kursów 5 marca 2022r. W każdym kursie może uczestniczyć 8 osób,

-kurs kelnerski (42 godziny, 7 spotkań po 6 godzin lekcyjnych, zajęcia w poniedziałki w godz. 15.00-19.30), zajęcia będzie prowadzić Pani Małgorzata Smęda. Planowane rozpoczęcie kursu 7 marca 2022r. W kursie może brać udział 8 osób,

– dwa kursy karmelarstwa (24 godziny, każdy kurs 4 spotkania po 6 godzin lekcyjnych, zajęcia w piątki w godz. 15.30-20.00), Zajęcia będzie prowadzić Pani Grażyna Kumorek- Mastalerz. Pierwszy kurs planowany jest w marcu, drugi w kwietniu.

Ze względu na pandemię rekrutacja odbywać się będzie drogą elektroniczną za pomocą Librusa. Zgłoszenia na dany kurs należy przesłać do nauczyciela prowadzącego w terminie  8.02.2022r.-16.02.2022r. Można brać udział tylko w jednym kursie. Przy kwalifikacji będą brane pod uwagę zgodnie z regulaminem projektu: średnia ocen z przedmiotów zawodowych za I semestr, frekwencja. Pierwszeństwo mają uczniowie klas starszych.

Wkrótce będzie ogłoszona rekrutacja na kurs barmański i baristyczny.