fbpx

Rekrutacja 2021 w Krakowie.

– Liczy się jakość kształcenia, życzliwa atmosfera w szkole, rozpoznawanie potrzeb młodych ludzi, remonty i nowe wyposażenie w szkole, u nas też np. praktyki w renomowanych restauracjach. Poza tym ważny jest „marketing szeptany”, kiedy uczniowie przekazują innym, że szkoła jest dobra, a także reklama – podaje przepis na sukces dyr. Ptasznik, który sam na reklamowym wideo na kanale Youtube oprowadza po swojej szkole i zachęca do jej wybrania. Dodaje, że pandemia z pozamykanymi restauracjami nie zniechęciła do nauki zawodów związanych z gastronomią, w tej rekrutacji jest więcej chętnych niż rok temu.

Linka do artykułu ⇒ https://dziennikpolski24.pl/rekrutacja-2021-w-krakowie-nawet-prawie-9-kandydatow-na-jedno-miejsce-w-najbardziej-obleganej-klasie-w-szkole-sredniej/ar/c5-15680207