Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Rekrutacja 2021 w Krakowie. - Zespół Szkół Gastronomicznych

Rekrutacja 2021 w Krakowie.

– Liczy się jakość kształcenia, życzliwa atmosfera w szkole, rozpoznawanie potrzeb młodych ludzi, remonty i nowe wyposażenie w szkole, u nas też np. praktyki w renomowanych restauracjach. Poza tym ważny jest „marketing szeptany”, kiedy uczniowie przekazują innym, że szkoła jest dobra, a także reklama – podaje przepis na sukces dyr. Ptasznik, który sam na reklamowym wideo na kanale Youtube oprowadza po swojej szkole i zachęca do jej wybrania. Dodaje, że pandemia z pozamykanymi restauracjami nie zniechęciła do nauki zawodów związanych z gastronomią, w tej rekrutacji jest więcej chętnych niż rok temu.

Linka do artykułu ⇒ https://dziennikpolski24.pl/rekrutacja-2021-w-krakowie-nawet-prawie-9-kandydatow-na-jedno-miejsce-w-najbardziej-obleganej-klasie-w-szkole-sredniej/ar/c5-15680207