fbpx

Ranking Techników Kraków 2021

Ranking Techników Kraków 2021

Dobre technikum otwiera wszystkie drzwi. Daje nie tylko wiedzę ogólną i umiejętności zawodowe, ale także wychowuje, kształtuje postawę życiową młodego człowieka.

Miło nam poinformować, że w opublikowanym Rankingu Techników 2021 portalu WaszaEdukacja.pl nasze Technikum Gastronomiczne nr 11 osiągnęło bardzo dobre wyniki, co pozwoliło nam utrzymać wysoką 5 pozycję.

Podczas tworzenia rankingu, brane są pod uwagę wyniki egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, egzaminy zawodowe, wskaźnik Edukacyjnej Wartości Dodanej (EWD) oraz osiągnięcia z olimpiad przedmiotowych.

Dzięki różnorodności kryteriów, które zostały uwzględnione podczas tworzenia rankingu, można łatwo sprawdzić, że Technikum Gastronomiczne nr 11 dobrze przygotuje Was do dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Jesteśmy na 5 miejscu w rankingu, ale jako SZKOŁA GASTRONOMICZNA JESTEŚMY NAJLEPSI W KRAKOWIE.

 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom  za efektywną pracę dzięki, której NASZA SZKOŁA ODNIOSŁA KOLEJNY SUKCES.

 

Link do rankingu:https://waszaedukacja.pl/ranking/krakow/technika/2021