Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Ranking edukacyjny „Technika 2023” – JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH. - Zespół Szkół Gastronomicznych

Ranking edukacyjny „Technika 2023” – JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH.

Ranking edukacyjny „Technika 2023” – JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH.

 

Technikum Gastronomiczne nr 11 zajęło IV miejsce wśród najlepszych techników w Krakowie wg najnowszego rankingu szkół ponadpodstawowych przygotowanego przez portal https://waszaedukacja.pl

W krakowskim rankingu „Technika 2023” wzięło udział 26 techników, które spełniły wymogi regulaminu.

Przy tworzeniu rankingu uwzględnione zostały różnorodne kryteria, aby zapewnić obiektywne i kompleksowe podejście: wyniki z egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, wyniki z egzaminów zawodowych oraz osiągnięcia w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Dodatkowo, uwzględniono także wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD) z lat 2020-2022. Dane do rankingu pozyskane zostały ze sprawdzonych źródeł, takich jak OKE, CKE oraz MEiN, co zapewnia wiarygodność i rzetelność wyników.

Cieszymy się, że nasze technikum awansowało i po raz kolejny znalazło się w czołówce. Jako SZKOŁA GASTRONOMICZNA JESTEŚMY NAJLEPSI W KRAKOWIE.  Dziękujemy całej Społeczności Szkolnej za wkład włożony w nasz wspólny sukces. Jesteśmy dumni i ruszamy do dalszej pracy