fbpx

„Rajd po fach” dla szkół podstawowych

W ramach pilotażowego projektu „Rajd po fach” zorganizowaliśmy warsztaty formowania figurek z masy cukrowej! Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych przyjęli nasze zaproszenie. Kierownik warsztatu szkolnego Grażyna Kumorek-Mastalerz z pomocą uczennic: Aleksandry Czernik i Weroniki Górnisiewicz uczyła Gości formowania figurek. Zadanie wcale nie było łatwe. Każdy samodzielnie wykonywał swoje zwierzątko. W zawodach gastronomicznych dusza artysty jest bardzo potrzebna, aby kiedyś w przyszłości zostać Mistrzem w zawodzie! Uczestnicy warsztatów spisali się na medal! Pilnie słuchali i wykonywali kolejne elementy. Efekt końcowy pokazuje wysoki stopień kreatywności, zdolności manualnych i precyzji.

Dziękujemy Wszystkim za udział w warsztatach i zapraszamy do naszej szkoły. Razem możemy więcej!