fbpx

PERSPEKTYWY 2018 – tytuł – „Srebrnej Szkoły 2018”.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Gastronomiczne nr 11 w ZSG nr 2 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł

„Srebrnej Szkoły 2018”. 

W klasyfikacji ogólnopolskiej zajęliśmy 176 miejsce jako technikum, a w Małopolsce 24.

Przy tworzeniu rankingu brane są pod uwagę wyniki matur oraz egzaminów zawodowych. Efektem pracy nauczycieli i uczniów  Naszego Technikum są bardzo dobre wyniki z egzaminów maturalnych –  98 % – język polski, 77 % – matematyka, 98 % –  język angielski.  Możemy również pochwalić się znakomitymi wynikami egzaminów zawodowych. Ich zdawalność wynosi niemal 100 %.

Nasz sukces zawdzięczamy dobrej atmosferze w Szkole, fachowej  kadrze  i  przede  wszystkim uczniom, którzy  zdają sobie sprawę, że  wybór  Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2  to strzał  w 10 !

Zdobyty  w Naszej Szkole zawód  daje wiele możliwości na rynku pracy. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne.

W ZSG nr 2 zdobędziesz umiejętności niezbędne do tego, aby w przyszłości odnieść sukces i zostać szefem kuchni najlepszych restauracji.

 

Zapraszamy do ZSG nr 2 – najstarszej, ale najnowocześniejszej Szkole w Krakowie.

ZDOBYWAJ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE WŁAŚNIE Z NAMI!

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ NA SUKCES.  SUKCES TO ZSG NR 2!