Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Patriotyczny seans filmowy – piątkowa lekcja historii. - Zespół Szkół Gastronomicznych

Patriotyczny seans filmowy – piątkowa lekcja historii.

W tym roku mija 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości.
Do upamiętnienia tej rocznicy aktywnie włączyła się cała Społeczność ZSG nr 2, podejmując działania edukacyjne, kulturalne i wychowawcze służące kształtowaniu tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem.

W piątek 12 października uczniowie klas II-IV Technikum Gastronomicznego oraz II-III Szkoły Branżowej wraz z wychowawcami obejrzeli film patriotyczny „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.
Film ukazuje historię polskich lotników, którzy brali udział w spektakularnych akcjach podczas bitwy o Anglię. Ich ponadprzeciętne  umiejętności i niezwykły patriotyzm są przykładem dla młodych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.

Seans w kinie był dla uczniów lekcją historii,  pięknym uhonorowaniem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100-lecia polskiego lotnictwa.