Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Olimpiada „Zwolnieni z Teorii” - Zespół Szkół Gastronomicznych

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

„Zwolnieni z Teorii” to ogólnopolska praktyczna olimpiada dla szkół ponadpodstawowych, w ramach której młodzież sama realizuje projekty społeczne.

Wyzwanie to podjęli uczniowie klasy 3c Technikum Gastronomicznego nr 11 – Katarzyna Milowska i Michał Grząbel, którzy realizują w ramach „Zwolnionych z Teorii” projekt „Kuchnia dla klimatu”.

„W każdej dziedzinie naszego życia możemy działać, by coś zmienić. Jest nią i kuchnia. Jedząc lokalnie, przestrzegając zasad zero waste możemy ograniczać ślad węglowy, zasoby Ziemi i dbać o planetę. W projekcie chcemy pokazać, że to co znajdzie się na naszym talerzu ma realny wpływ na nasz klimat”.

Realizacja projektu to dla Katarzyny i Michała nowe doświadczenia, inspiracje, wiedza i dużo wzajemnej życzliwości. Uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.