fbpx

OGŁOSZENIE WYNIKÓW I SZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”

Dnia 4.11.2022 (piątek) odbył się I Szkolny Konkurs „ Mam Talent”. Okazało się, że nasi uczniowi oprócz pasji do gotowania ukrywają także inne niesamowite talenty. Niektórzy z nich grają na saksofonie, gitarze. Inni tańczą i fantastycznie śpiewają.  W konkursie wzięło udział 15 osób. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Jury miało olbrzymie trudności, aby wybrać zwycięzcę. Ilości głosów były bardzo zbliżone.

Poniżej przedstawiamy wyniki obrad:

I MIEJSCE  ex aequo: Karina Tytarenko kl. 1 tża oraz Agata Święchowicz  kl. 1b

III MIEJSCE: Julia Kowalska kl. 2d

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie i gratulujemy Wam niepowtarzalnych talentów! Rozwijajcie dalej swoje pasje – mamy nadzieję, że znów spotkamy się podczas kolejnej edycji konkursu. Z laureatami skontaktujemy się w najbliższym czasie w celu ustalenia terminu indywidualnego odbioru nagród.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami