fbpx

Odbywający się corocznie w Parku im. Wojciecha Bednarskiego „Piknik Integracyjny” jest organizowany przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze i Centrum Kultury Podgórza.

Odbywający się corocznie w Parku im. Wojciecha Bednarskiego „Piknik Integracyjny” jest organizowany przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze i Centrum Kultury Podgórza.

Nasza Szkoła od kilkunastu lat, zawsze w czerwcu i wrześniu, przygotowuje swoje stanowiska dla podopiecznych szkół, ośrodków specjalnych i integracyjnych oraz Domów Opieki Społecznej. Młodzi i starsi uczestnicy tej imprezy mogą w naszej alejce poczęstować się przygotowanymi przez młodzież przekąskami, grillowanymi kiełbaskami oraz ciasteczkami. Mogą także skorzystać z gier i zabaw, które dla nich organizujemy. Entuzjazm, uśmiech i radość uczestników daje nam coraz większą motywację oraz zwiększa nasze zaangażowanie w działania promujące ideę integracji społecznej. Dajemy niepełnosprawnym swoją siłę
i sprawność, oni pokazują nam jak cieszyć się z małych rzeczy i pokonywać trudności
z uśmiechem na twarzy.

Koordynatorem „Pikniku Integracyjnego” jest pani Kinga Obuchowicz-Pelc, w działania są zaangażowane także panie: Magdalena Sudoł, Marta Ziobro.