fbpx

Nasi uczniowie gotują na Targach Horeca.

Nasi uczniowie gotują na Targach Horeca ze znanymi Kucharzami z całej Polski!

W dniach 7-9 listopada 2018 roku w Hali Expo odbyły się kolejne Targi Horeca. Uczniowie klasy IV de i III c mieli możliwość sporządzania potraw na żywo przed publicznością ze znanymi szefami kuchni! Oryginalna amerykańska wołowina i łosoś były inspiracją do nowych połączeń i aranżacji na talerzu. Bezpośredni kontakt z Mistrzami Kuchni, wspólna praca, sporządzanie potraw, pokaz dla publiczności u boku najlepszych, to z pewnością możliwość rozwoju dla uczniów – sprawdzenia się!

Podziękowanie  dla  Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2  – Kraków – Targi HoReCa 0709.11.18.

Niemal 400 Wystawców z 20 krajów, ponad 15 000 branżowych Zwiedzających, kilkadziesiąt godzin pokazów wybitnych szefów w ramach Kuchni Mistrzów, kilkanaście tysięcy butelek najlepszych win z całego świata –  w dniach 7-9 listopada uwaga całej branży po raz kolejny skupiona była na EXPO Kraków, w którym odbywały się Targi HORECA®/GASTROFOOD®/ENOEXPO®.