fbpx

Nauczyciel z Pasją

Nauczyciel z pasją 2019

We wtorek, 15 października w sali obrad Rady Miasta Krakowa zebrało się liczne grono wyjątkowych nauczycieli – to tegoroczni laureaci konkursu „Krakowski nauczyciel z pasją”. Wyróżnionym nauczycielom pogratulował prezydent Krakowa Jacek Majchrowski: – Praca w szkole to nie tylko przekazywanie wiedzy. Nauczyciel z pasją potrafi rozbudzić u swoich uczniów ciekawość, ośmielić ich do zadawania pytań. Dziękuję, że swoją pasją dzielicie się z młodymi ludźmi i w ten sposób przyczyniacie się do ich sukcesów

 

 


Nauczyciel z pasją 2020
Pani prof. Magda Bulanda – pedagog szkolny –  za swoją pracę, działania  i zaangażowanie została uhonorowana tytułem NAUCZYCIELA Z PASJĄ. To niezwykłe wyróżnienie przyznawane przez  Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa jest  powodem do dumy  dla  każdego nauczyciela  i  satysfakcji,  że  dobra praca zostaje dostrzeżona.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w pracy opiekuńczo-wychowawczej na rzecz  naszej Społeczności Szkolnej.


Nauczyciel z pasją 2021

14 października 2021 roku w sali obrad Rady Miasta Krakowa Prezydent Miasta Krakowa – Profesor Jacek Majchrowski – wręczył certyfikaty gronu wyjątkowych nauczycieli, laureatom konkursu „Krakowski Nauczyciel z Pasją”. W tegorocznej edycji tą nagrodą została uhonorowana Pani prof. Anna Szczepańska – nauczycielka języka niemieckiego, która z pasją, zaangażowaniem i sercem wykonują swój zawód. Bardzo chętnie sięga po kreatywne rozwiązania oraz nowatorskie sposoby przekazywania wiedzy, co spotyka się z aprobatą jej uczniów.

Życzymy dalszych sukcesów!


Nauczyciel z Pasją 2022

14 października 2022 r. certyfikat „Krakowski Nauczyciel z Pasją” odebrała Pani prof. Anita
Januszek , która z zaangażowaniem łączy przekazywanie wiedzy o kulturze i języku
z jednoczesną pasją i chęcią kształtowania literacko – teatralnych gustów swoich uczniów.
Swoją pasją do teatru zaraziła młodzież. Prowadzi koło teatralne, w ramach którego
nawiązała stałą współpracę z krakowską Akademią Sztuk Teatralnych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą.