fbpx

Mikołajki dla dzieci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Okres przedświąteczny to bardzo szczególny czas związany z wieloma pięknymi zwyczajami. Na spotkanie z Mikołajem dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem cały rok.

Społeczność ZSG nr 2 w tym roku sprawiła radość dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 przy ul. Zamoyskiego 100.  Udało nam się wspólnie przygotować 64 prezenty w postaci pięknych pluszaków, które wyjątkowi Mikołaje przekazali dzieciom z klas 1-3. Oprócz prezentów, Mikołaje przywieźli ze sobą dużo uśmiechu.  Na twarzach dzieci było widać wzruszenie i zadowolenie.

Dziękujemy całej Społeczności Szkolnej za przygotowanie akcji mikołajkowej dla dzieci. JESTEŚMY Z WAS DUMNI. Dziękujemy Mikołajom – Dawidowi i Bartoszowi oraz koordynatorkom szkolnego wolontariatu – prof. Magdalenie Sudoł i prof. Marcie Ziobro, a także zaangażowanej w całą akcję prof. Alinie Augustyn.