Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Mikołajki dla dzieci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym - Zespół Szkół Gastronomicznych

Mikołajki dla dzieci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Okres przedświąteczny to bardzo szczególny czas związany z wieloma pięknymi zwyczajami. Na spotkanie z Mikołajem dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem cały rok.

Społeczność ZSG nr 2 w tym roku sprawiła radość dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 przy ul. Zamoyskiego 100.  Udało nam się wspólnie przygotować 64 prezenty w postaci pięknych pluszaków, które wyjątkowi Mikołaje przekazali dzieciom z klas 1-3. Oprócz prezentów, Mikołaje przywieźli ze sobą dużo uśmiechu.  Na twarzach dzieci było widać wzruszenie i zadowolenie.

Dziękujemy całej Społeczności Szkolnej za przygotowanie akcji mikołajkowej dla dzieci. JESTEŚMY Z WAS DUMNI. Dziękujemy Mikołajom – Dawidowi i Bartoszowi oraz koordynatorkom szkolnego wolontariatu – prof. Magdalenie Sudoł i prof. Marcie Ziobro, a także zaangażowanej w całą akcję prof. Alinie Augustyn.