Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/zsgnr2/domains/zsgnr2krakow.pl/public_html_new/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Lekcja historii maturzystów w Muzeum Pamięci Auschwitz -  Birkenau. - Zespół Szkół Gastronomicznych

Lekcja historii maturzystów w Muzeum Pamięci Auschwitz –  Birkenau.

„Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie.” George Santayana

Od kilkunastu lat maturzyści naszego technikum pod opieką nauczycieli polonistów i wychowawców, biorą udział w niezwykłej lekcji historii, zwiedzając Muzeum Auschwitz –  Birkenau.

7 listopada 2017 roku klasy maturalne w trakcie studyjnego pobytu poznawały to szczególne miejsce i jego historię. Z wielką powagą uczniowie wsłuchiwali się w słowa oprowadzających, zadawali pytania i próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego?…

Taka lekcja zawsze na długo pozostaje w pamięci młodzieży, nauczycieli i przewodników, którzy kolejny raz pogratulowali niezwykłej dojrzałości naszych uczniów.