fbpx

KONKURS „ZERO WASTE W KUCHNI – CZY TO MOŻLIWE?

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu ZERO WASTE w kuchni – czy to możliwe?

Do konkursu, ogłoszonego z okazji Światowego Dnia Ziemi,  wpłynęło 16 pomysłowych prac. Wszystkie prace spełniały wymogi formalne. W ocenie prac uwzględnione zostały kryteria zamieszczone w regulaminie konkursu: treść infografiki, sposób ujęcia problemu, dobór grupy odbiorców, czytelność i przejrzystość infografiki oraz szata graficzna.

Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić twórców infografik, których prace ciekawie obrazują znajomość tematu i poszerzają zakres tematyczny. Kompleksowo ujmują prezentowany problem, są wykonane profesjonalnie, uwzględniając najnowsze trendy oraz mają wysoki walor estetyczny:

1 miejsce – SEBASTIAN KOTAPKA klasa 1B

2 miejsce – ADRIANNA KOWALSKA klasa 2Ap

3 miejsce – WIKTORIA PACUT klasa 2Bp

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać dwa wyróżnienia:

1 wyróżnienie – PATRYCJA GUZIK klasa 2Ap – za ciekawe propozycje rozwiązań zgodne z zasadą 6R i ciekawą szatę graficzna.

2 wyróżnienie – ALEKSANDRA NAWROT klasa 2Ap – za odniesienie problemu do gastronomii i ciekawe wykonanie.

Nagrodzonym twórcom infografik gratulujemy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie.

INFOGRAFIKA NAPRAWDĘ MA MOC!  ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAGRODZONYCH PRAC.

   https://padlet.com/Infografika/4v9o4g5sg82z048x