fbpx

konkurs pt.: „Kraków – Stare Miasto wieści z ulic, podwórek i zaułków”.

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zorganizowało konkurs pt.: „Kraków – Stare Miasto wieści z ulic, podwórek i zaułków”. Konkurs miał rangę wojewódzką. Jego celem było: zainteresowanie przeszłością, historią, tradycjami, dorobkiem kultury Starego Krakowa, tworzenie więzi z miastem, zaktywizowanie uczniów do działań twórczych.

Młodzież przygotowała prace literackie, plastyczne, filmy i prezentacje multimedialne. Naszą Szkołę reprezentowały dwie uczennice: Klaudia Oprych z klasy I a autorka  prezentacji multimedialnej i Anna Mól z klasy II a k, która wykonała rysunek Wawelu. Nasze uczennice zdobyły wyróżnienia, oprócz dyplomów otrzymały w upominku wartościowe książki.

Konkurs został przeprowadzony przez p. Martę Gdańską i p. Joannę Stanoch.