fbpx

Konkurs Kolęd i Pastorałek on-line

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w roku szkolnym 2020/2021 p. Anna Zborowska (opiekunka szkolnej scholi), p. Dorota Suder (katechetka) oraz ksiądz Paweł Palej zorganizowali Konkurs Kolęd i Pastorałek on-line, w ramach którego uczniowie mieli za zadanie nagrać film z wykonaną przez siebie kolędą lub pastorałką. W konkursie wzięło udział 6 uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2. Komisja konkursowa w składzie: p. Prof. Ewa Konieczny, p. Prof. Renata Kurdziel, p. Prof. Marta Gdańska, p. Prof. Anna Zborowska oraz p. Prof. Dorota Suder wydało następujący werdykt:

I miejsce: Oliwia Żelazko uczennica klasy 1A

II miejsce: Weronika Górnisiewicz uczennica klasy 2 Dcp

III miejsce: Agata Adamska uczennica klasy 1Ak oraz Małgorzata Misiewicz uczennica klasy 1A

Wyróżnienia: Weronika Sionko uczennica klasy 2 ag oraz Łukasz Kocemba uczeń klasy 2Dp.

Uczniowie 8 lutego 2021 odebrali nagrody rzeczowe i otrzymali od księdza Pawła Paleja zaproszenie na obiad do restauracji „Donimirscy” połączony ze spotkaniem z szefem kuchni.