fbpx

Kolejne spotkanie na warsztatach karmelarstwa! w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków.

Drugie spotkanie na warsztatach karmelarstwa!

W ubiegłym tygodniu  w ramach projektu pod nazwą Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  w  dotacji bezzwrotnej odbyły się kolejne warsztaty formowania ozdób z izomaltu. Tym razem zadanie było o wiele trudniejsze. Należało wykonać kompozycję z owoców / warzyw, liści i podstaw, ale… owoce i warzywa musiały być sporządzone metodą dmuchania! Efekty? Zobaczcie sami – imponujące! Ale, ale… na owocach jest ktoś jeszcze… – prawdziwy czy z karmelu?

To były udane zajęcia, a uczestnicy odkryli swoje nowe możliwości!