fbpx

„Każdy koniec daje szansę na nowy początek”. Paulo Coelho

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

„Każdy koniec daje szansę na nowy początek”. Paulo Coelho

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 65 absolwentów Technikum Gastronomicznego nr 11 oraz 10 absolwentów Szkoły Branżowej II stopnia nr 3.

Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Ptasznik po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał absolwentom nagrody książkowe i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły oraz udział w projektach edukacyjnych. Szczególnie wyróżnieni absolwenci złożyli wpis do „Złotej Księgi”, który jest dowodem ich wytężonej pracy na przestrzeni czterech lat edukacji.

Klasy trzecie pożegnały tegorocznych maturzystów wykonując część artystyczną oraz wręczyły im pamiątkowe koniczynki na szczęście.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów, którzy wnieśli bardzo dużo w mury naszej szkoły. Wszyscy będziemy bardzo miło Was wspominać.

Życzymy sukcesów w nowym etapie Waszego życia. Trzymamy mocno za Was kciuki podczas zmagań z zadaniami maturalnymi.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych