fbpx

INTEGRACJA klasy 1a

INTEGRACJA klasy 1a Bacówce „Biały Jeleń”

Korzystając ze słonecznej październikowej pogody, uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą Iwoną Kwapiszewską i panią Martą Gdańską pojechali do Iwkowej gdzie znajdowała się Bacówka „Biay Jeleń”. Na miejscu zostali powitani ciepłą herbata i pysznymi drożdżówkami wypiekanymi w bacówce. Następnie młodzież miała okazję zobaczyć starą chatę, w której znajdował się piec chlebowy, w którym wypiekali chleb oraz bułeczki. Każdy uczestnik zrobił swoją autorską bułeczkę. Podczas oczekiwania na nasze wypieki młodzież wraz z wychowawcą integrowała się, spacerowała po okolicy w towarzystwie zwierzątek, a przy ognisku i kiełbaskach śpiewała i grała. W klasie ujawniła się uzdolniona muzycznie młodzież, grająca na gitarze i na ukulele. Wszyscy wrócili do Krakowa zadowoleni, rozśpiewani i bardziej zintegrowani, z zapałem do pracy.