fbpx

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022, który nie należał do łatwych – pandemia oraz wybuch wojny za naszą wschodnią granicą sprawiły, że w polskich szkołach nie brakowało naprawdę trudnych wyzwań.

Dla 111 absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia nr 10 był to dzień szczególny, spotkanie było okazją do podsumowania trzech lat pobytu w szkole i wyróżnienia tych, którzy odnieśli sukcesy w nauce oraz zasłużyli się działalnością na rzecz szkoły.

Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Ptasznik życzył wszystkim absolwentom realizacji marzeń zarówno tych osobistych jak i zawodowych. Absolwentów pożegnali w krótkim przemówieniu uczniowie klasy drugiej. Głos zabrał także absolwent, dziękując Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom za trzy lata wspólnej nauki.

Uczniowie niższych klas technikum i szkoły branżowej spotkali się ze swoimi Wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali nie tylko świadectwa promocyjne, ale także dyplomy i nagrody za swoje osiągnięcia. Rada Rodziców wręczyła nagrody pieniężne uczniom z najwyższą średnią w szkole.

Dziękujemy wszystkim za wspólny rok i życzymy udanego wypoczynku – bezpiecznych, pełnych słońca i uśmiechu wakacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć.