fbpx

DZIEŃ OTWARTY ZSG NR 2 – RELACJA

W czasie trwania Krakowskiego Tygodnia Zawodowców NASZA SZKOŁA otworzyła swoje drzwi dla uczniów szkół podstawowych. Każdy chętny mógł się przekonać  jak wygląda nauka w wymarzonej szkole.

OTWARTA SOBOTA to zawsze wyjątkowe święto naszej szkoły. Wspaniałe stoiska, otwarte sale lekcyjne, pracownie gastronomiczne i szkolna restauracja „Pokusa”. Młodzież uczestniczyła w debacie oksfordzkiej, matematycznej ruletce oraz w kursach, pokazach i licznych konkursach m.in. w legendarnym konkursie językowo-gastronomicznym i literacko–gastronomicznym. To tylko część atrakcji, które przygotowali i zaprezentowali nauczyciele oraz uczniowie ZSG nr 2.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania z rodzicami i uczniami szkół podstawowych.

Szczególne podziękowania należą się  młodzieży, która  swoim zaangażowaniem starała się ułatwić podjęcie decyzji o wyborze dalszego kształcenia swoim młodszym koleżankom i kolegom.